• KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
  Vanucci şıklığına % 41 kere maşallah kampanyası
  Vanucci şıklığına % 41 kere maşallah kampanyası
   
  Özgün tasarımları ile mutfakta farklı bir bakış açısı yaratan Vanucci, bahara çok özel bir kampanya ile merhaba diyor. 1 Nisan’da başlayacak “Mutfağınızın Şıklığına % 41 Kere Maşallah” indirim kampanyası ile modern, avangard ve klasik her zevke hitap eden Vanucci mutfaklar, evlenecek veya evini yenileyecek olanların beğenisine sunuluyor.
   
  Mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci, her yıl olduğu gibi bu yıl da baharı kaçırılmayacak bir kampanya ile karşılıyor. 1 Nisan 2015 tarihinde başlayacak olan “Mutfağınızın Şıklığına % 41 Kere Maşallah” konseptli indirim kampanyası kapsamında modern, avangart ve klasik her zevke hitap eden Vanucci mutfaklar, yüzde 41 indirimli fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunulacak.
   
  Şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla göz dolduran Vanucci mutfak mobilyalarını yüzde 41 indirimli fiyatlarla satın almak isteyenlerin Türkiye genelindeki Vanucci bayilerinden birine, 1 Ağustos 2015 tarihine kadar uğraması yeterli. Vanucci; Rubino, Platino, Carino, Giada, Citrino, Gesso, Zircone, Agata, Quarzo, Lapis, Zaffiro, Ametista, Opale, Granato, Perla, Ambrato, Berillo, Topazio ile birlikte 18 farklı ürünü içeren zengin ürün yelpazesi ile evlenecek olanları veya evini yenilemek isteyenleri bekliyor.
  Copyright © 2014 Vanucci. Tüm hakları saklıdır.
 • Diğer Seranit Grup şirketleri ve siteleri: