• KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
  Vanucci mutfakta 2015 trendleri Bursa Korupark AVM’de
  Vanucci mutfakta 2015 trendleri Bursa Korupark AVM’de
   
  Fark yaratan, kaliteli tasarımları ile beğeni toplayan Vanucci, 2015 yılının trendlerini yansıtan ürünlerini Bursa Korupark AVM’de sergileyecek.
   
  Şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla göz dolduran Vanucci, Bursa Korupark AVM’de görücüye çıkıyor. Seranit Grup tarafından projelendirilen çalışma, 1-5 Nisan 2015 tarihleri arasında AVM ziyaretçilerini bekliyor. Özgün tasarımları ile mutfakta farklı bir bakış açısı sunan Vanucci, Bursa Korupark AVM’de özel olarak tasarlanan standında 2015 yılına dair trendleri taşıyan ürünlerini tanıtacak.
   
  Modern tasarı ile göz  kamaştıran Vanucci Rubino, Platino, Carino, Giada, Citrino, Gesso, Zircone, Agata, Quarzo, Lapis, Zaffiro, Ametista, Opale, Granato, Perla, Ambrato, Berillo, Topazio ile mutfaklara estetik kazandırıyor. Vanucci’nin Bursa satış noktası olan Biryılmaz İnşaat Malzemeleri mağazasına uğrayanlar, “Mutfağınızın Şıklığına % 41 Kere Maşallah” konseptli indirim kampanyasından da yararlanabilirler.  Modern, avangart ve klasik her zevke hitap eden Vanucci mutfaklar, yüzde 41 indirimli fiyatlar tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 1 Nisan’da başlayan indirim kampanyası 1 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.
  Copyright © 2014 Vanucci. Tüm hakları saklıdır.
 • Diğer Seranit Grup şirketleri ve siteleri: