• KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
  SERANİT GRUP ÜRÜNLERİ 27. UNICERA ULUSLARARASI FUARI’NDA TÜM DUYULARA HİTAP EDECEK
  SERANİT GRUP ÜRÜNLERİ 27. UNICERA ULUSLARARASI FUARI’NDA TÜM DUYULARA HİTAP EDECEK

  Seranit Grup, 24 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ve kendi alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na zengin ve şık ürün portfoyü ile damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu yılki fuarda Seranit Porselen, Serra Seramik ve Vanucci markalarında yer alan yeni ürünlerini tanıtacak olan Seranit Grup ziyaretçileri “tüm duyularını kullanarak ürünlerini hissetmeye” çağırıyor.

  … 2015, İstanbul. Seramik, porselen ve yapı gereçlerinde yenilikçi ürünlerinin yanı sıra, mutfaklara Vanucci markasının şık, sıcak ve sade tasarımını taşıyan Seranit Grup, bu yıl 27’incisi düzenlenecek UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na ziyaretçileri 5 duyularını kullanarak Seranit Grup ürünlerini değerlendirmeye davet ediyor.

  Seranit Grup yaklaşık 1000 m²’lik standında Seranit Porselen, Serra Seramik, Seranit Yapı Gereçleri ve Vanucci markalarındaki en yeni ürünlerini tanıtacak.

  Fuarda geniş ürün yelpazesi
  TÜYAP tarafından organize edilen, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliğiyle düzenlenen

  UNICERA, Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı kendi alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olarak kabul ediliyor.
  Katılımcıları ve ziyaretçileri 11 salon, 98.000 m² kapalı sergileme alanında buluşturacak olan UNICERA’da seramik, granit, mermer, doğal taş, mozaik, vitrifiye ürünler, armatür, küvet, jakuzi, duş kabin, banyo mobilyaları ve aksesuarları, havlupan ve dekoratif radyatörler, sauna ve hamam ekipmanları, seramik işleme teknolojileri, mutfak mobilyaları ve tamamlayıcı ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

  Copyright © 2014 Vanucci. Tüm hakları saklıdır.
 • Diğer Seranit Grup şirketleri ve siteleri: