• KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
  Yeni Yıla Yeni Mutfağınızla Girin: Vanucci Citrino
  Yeni Yıla Yeni Mutfağınızla Girin: Vanucci Citrino

  Vanucci, yeni modeli Citrino ile mutfaklarda şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Kulpsuz tasarımı ile dikkat çeken model, dekorasyonda sade ve minimalist tarzı sevenlerin gözdesi oldu. Citrino yeni yılda rahat ve şık bir mutfak isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

  Özgün tasarımlarıyla mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci, bir kez daha bu alana damgasını vurdu. Vanucci’nin yeni modeli Citrino sade şıklığı yeniden yorumlarken, yalın çizgileriyle beğeni topluyor. Çeşitli yüzey ve renk alternatifleriyle her zevke uygun şık seçenekler sunan Citrino eski mutfaklarını değiştirmek isteyenlerin seçeneği olarak öne çıkıyor.

  Şık ve sade tasarımı ile göz dolduran Citrino; geniş tezgâh altı çekmeceleri ve kullanışlı kiler dolaplarıyla da fonksiyonel bir alan yaratıyor. Kapağın yalın çizgisini bozmadan iç yüzeyinde konumlandırılan enterge kulplar ise tasarımın sade şıklığını tamamlıyor.
  Model; parlak ve ipek mat lake, dokulu melaminize yüzey, parlak laklı ve ahşap kaplama üzeri mat ve parlak cila alternatifleriyle 50 adet renk ve malzeme seçeneği sunuyor.

  Modern ve minimalist çizgileriyle dikkat çeken Citrino mutfak; şık ve fonksiyonel tasarımıyla evlerin cazibe merkezi olan mutfakları çekici hale getiriyor.
  Copyright © 2014 Vanucci. Tüm hakları saklıdır.
 • Diğer Seranit Grup şirketleri ve siteleri: