• KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
  Yılbaşı Akşamı Yemeklerinizi Göz Alıcı Vanucci Giada Mutfağınızda hazırlayın!
  Yılbaşı Akşamı Yemeklerinizi Göz Alıcı Vanucci Giada Mutfağınızda hazırlayın!

  Mutfakların yenilikçi ve beğenilen markası Vanucci’nin yeni modeli Giada mutfakta şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Minimalist dekorasyonu ve modern tarzıyla dikkat çeken model büyük beğeni topluyor.  .

  Yılbaşı yaklaşıyor… 31 Aralık akşamı aileler sofralarda bir araya gelecek, dostlar ağırlanacak ve yeni yıla en mutlu ve keyifli şekilde girilecek. Bu güzel akşamın hazırlıklarını Vanucci’nin sizlere sunduğu yeni Giada model mutfağınızda yapmak istemez misiniz?
  Özgün tasarımlarıyla mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci, minimalist modeli Giada’da şık ve sade tasarımı ile göz dolduruyor. Yalın çizgileriyle beğeni toplayan model, çeşitli yüzey ve renk alternatifleriyle her zevke uygun, modern tasarımlı seçenekler sunuyor.

  Giada; geniş tezgah altı çekmeceleri ve kullanışlı kiler dolaplarıyla fonksiyonel bir alan yaratıyor. Kapağın yalın çizgisini bozmayan bas - aç kulplar veya entegre kulplar ise tasarımın sade şıklığını tamamlıyor.

  Göz yoran detaylardan hoşlanmayanların tercihi olan Giada; parlak lake, ipek mat, ve ahşap kaplama alternatifleriyle 42 adet renk ve malzeme seçeneği sunuyor.

  Modern ve minimalist çizgileriyle dikkat çeken Giada mutfak; şık ve fonksiyonel tasarımıyla evlerin cazibe merkezi olan mutfakları çekici hale getiriyor.

  Copyright © 2014 Vanucci. Tüm hakları saklıdır.
 • Diğer Seranit Grup şirketleri ve siteleri: